• In English
 • Уряд розподілив субвенцію на соцекономрозвиток окремих територій на 2020 рік
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 08 липня 2020 року о 19:14

  Уряд розподілив субвенцію на соціально-економічний розвиток окремих територій на 2020 рік. Відповідне розпорядження, розроблене Мінрегіоном, ухвалено 8 липня на засіданні Кабінету Міністрів України.

  Розпорядженням затверджується розподіл у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами) відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, затверджених урядовою постановою.

  «Загальний обсяг субвенції на 2020 рік становить 1,7 млрд грн. З них сьогодні ми розподілили близько 1,68 млрд грн на понад 1150 проектів. Це велика підтримка від держави у той час, коли кошти з місцевих бюджетів спрямовуються на боротьбу с пандемією COVID-19. Хочу подякувати Уряду за прийняте рішення, важливий крок вперед у реалізації необхідних для розвитку регіонів проектів, які стосуються обладнання вуличного освітлення, забезпечення медичних закладів обладнанням, ремонту шкіл, дитсадків. Розподіл субвенції стане вагомим доповненням до інших програм, спрямованих на соціально-економічний розвиток регіонів, які успішно реалізуються в Україні», – зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

  Проекти та заходи, що затверджуються розпорядженням, було подано обласними, Київською міською держадміністрацією та народними депутатами України та розглянуто Комісією для розгляду пропозицій та підготовки рекомендацій щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами та за об’єктами (заходами). До складу Комісії входять народні депутати України, представники Мінрегіону та Всеукраїнської асоціації громад.