• In English
 • Уряд продовжуватиме збільшувати присутність українських виробників на світових ринках, - Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 березня 2021 року о 16:08

  Цього року розпочався перегляд Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом, зокрема торговельних додатків. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 4 березня під час прес-конференції з нагоди року роботи Уряду.

  «Ми розпочали роботу над так званим «промисловим безвізом». Що означає цей пункт у частині повної і всеохоплюючої зони вільної торгівлі? Це означає, що квоти для окремих українських товарів на європейському ринку будуть мінімізовані або зняті зовсім», — зазначив Денис Шмигаль.

  Як відзначив Прем’єр-міністр, на сьогодні майже 14 тисяч українських підприємців присутні на європейському ринку й Уряд працюватиме над збільшенням цієї присутності.

  «Це невідворотний шлях, яким ми будемо рухатися. Європа все більше відкриватиме свої ринки для України. І український бізнес має до цього готуватися», — сказав очільник Уряду.

  Денис Шмигаль додав, що Україна веде перемовини щодо лібералізації торгівлі з низкою країн, зокрема з Туреччиною і Канадою.

  «Перемовини, щодо угоди про вільну торгівлю з Туреччиною вийшли на фінішну пряму. Також ми обговорюємо зміни в частині розширення угоди про вільну торгівлю з Канадою», — зауважив очільник Уряду.

  Уряд продовжуватиме збільшувати присутність українських виробників на світових ринках, - Прем’єр-міністр Уряд продовжуватиме збільшувати присутність українських виробників на світових ринках, - Прем’єр-міністр