• In English
 • Уряд продовжить конструктивну співпрацю з МВФ, – Прем’єр-міністр Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 05 березня 2020 року о 20:52

  Уряд продовжить зважену фіскальну політику та конструктивну співпрацю з Міжнародним валютним фондом й іншими кредиторами України, повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

  «Зміна Уряду означає, що ми хочемо ще більш якісних та швидких реформ в Україні. Уряд продовжить зважену фіскальну політику та конструктивну співпрацю з Міжнародним валютним фондом й  іншими кредиторами України. Досягнення довгострокового добробуту громадян України та стале економічне зростання - це наша спільна мета», - зазначив Денис Шмигаль.

  Він також зазначив, що Уряд готовий до нових викликів та буде активніше просуватись на шляху реформ та інтеграції з Європейським Союзом.

  Нагадаємо, що 5 березня відбулось перше установче засідання нового Уряду під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, яке було присвячено підготовчим та технічним кадровим питанням. Також, було прийнято рішення про підсилення оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території̈ України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

  Уряд продовжить конструктивну співпрацю з МВФ, – Прем’єр-міністр Денис Шмигаль