• In English
 • Уряд призначив заступника Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій з цифрової трансформації
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 25 червня 2020 року о 18:56

  Міністерство цифрової трансформації спільно з іншими міністерствами працює над цифровою трансформацією України. Для цього у центральних органах влади, обласних адміністраціях та інших відомствах призначаються відповідальні за діджиталізацію — CDTO

  CDTO – Chief Digital Transformation Officer, профільний заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Поступово такі профільні заступники будуть призначені в усіх державних установах.

  У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за цифровізацію відповідатиме Снавер Сейтхалілєв.

  До цього часу він працював CEO у компаніях Astem, Eurasia Engineering та інших. Займався благодійністю у Фонді Національного Добробуту Криму — благодійній організації, що допомагає у соціальному забезпеченні вихідцям кримсько-татарського народу.

  Снавер Сейтхалілєв навчався бізнес-адмініструванню у Массачусетському технологічному університеті (США) та вивчав міжнародні відносини у Босфорському університеті (Туреччина). Знає 7 мов — українську, кримотатарську, англійську, російську, турецьку, арабську та німецьку.

  У Міністерстві Снавер впроваджуватиме е-послуги, оптимізуватиме інформаційні системи та державні реєстри, визначить, які процеси потребують цифровізації у першу чергу.

  Окрім Снавера Сейтхалілєва, Уряд призначив Вадима Свіріна заступником Голови Державної аудиторської служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  Загалом CDTO працюють над розвитком інформаційних ресурсів, інформаційно-телекомунікаційних систем, електронних реєстрів та їх взаємодії. Також —  над посиленням кібербезпеки та захисту інформації та  впровадженням електронних адміністративних та публічних послуги, в тому числі спрощення адміністративних процедур.