• In English
 • Уряд призначив Олександра Новікова Головою Національного агентства з питань запобігання корупції
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 січня 2020 року о 12:12

  Сьогодні, 15 січня, Кабінет Міністрів України на своєму засіданні призначив Олександра Новікова Головою Національного агентства з питань запобігання корупції як переможця відкритого конкурсного відбору.

  «Хочу донести до суспільства думку: у державі корупції більше не буде. Перед керівником НАЗК стоїть важливе завдання – максимально швидко забезпечити відкритість та прозорість роботи органу, а головне – успішність боротьби з корупцією. Бо саме корупція є одним з найбільш шкідливих негативних чинників, які впливають на рівень довіри до влади», - наголосив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

  Олексій Гончарук подякував міжнародним партнерам за підтримку в супроводженні антикорупційної реформи в Україні: «Досвід і експертиза, якими ви ділитеся, є для нас важливими».

  У засіданні Уряду взяли участь Посол ЄС, Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас; Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен; Тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін; Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева. 

  Іноземні гості висловили  вдячність Уряду за забезпечення проведення прозорого та відкритого конкурсу на посаду Голови НАЗК та переконання, що антикорупційні установи допоможуть забезпечити розвиток і благополуччя в Україні.

  Довідково

  Новий очільник НАЗК має вищу юридичну освіту, працював в органах прокуратури та дізнання понад 10 років, підтримував державне обвинувачення у справах боротьби з організованою злочинністю та економічними злочинами.

  Нагадаємо, 9 листопада 2019 року було оголошено конкурс з відбору на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції. 25 листопада конкурсна комісія розглянула 32 поданих пакети документів та допустила до участі у подальшому конкурсі 30 кандидатів.

  Уряд призначив Олександра Новікова Головою Національного агентства з питань запобігання корупції Уряд призначив Олександра Новікова Головою Національного агентства з питань запобігання корупції