• In English
 • Уряд прийняв рішення про розподіл субвенції на забезпечення житлом родин Героїв Небесної Сотні та постраждалих учасників Революції Гідності
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 25 червня 2020 року о 19:58

  Сьогодні Кабінет Міністрів України прийняв рішення про розподіл субвенції з державного бюджету  на виплату грошової компенсації за житло сім’ям Героїв Небесної Сотні та інвалідів, які отримали поранення, каліцтва, контузії тощо під час Революції Гідності.

  До обласних бюджетів 5 областей будуть спрямовані кошти у загальному обсязі понад 7,6 млн гривень. Це дозволить виплатити компенсацію за житло 6 сім’ям учасників подій на Майдані.

  Документ прийнято відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 206, якою унормовано питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у Революції Гідності, а також членів їхніх сімей.

  Варто відзначити, що Міністерством у справах ветеранів також подано на розгляд Уряду проекти розпоряджень стосовно виплати грошової компенсації для осіб з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС, учасників бойових дій на території інших держав та членів їх родин.

  Крім того, проект розпорядження про розподіл субвенції для виплати компенсації внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України передано до Міністерства юстиції для проведення правової експертизи. Після надання висновку Мінюсту проект розпорядження буде направлено на розгляд Уряду.