• In English
 • Уряд прийняв постанову, розроблену Міноборони для імплементації Закону України «Про оборонні закупівлі»
  Міністерство оборони України, опубліковано 12 березня 2021 року о 18:43

  Уряд України схвалив розроблений Міністерством оборони проект постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2021 року № 194 «Про утворення Міжвідомчої комісії щодо розгляду доцільності застосування процедури закупівлі товарів, робіт і послуг оборонного призначення у єдиного виконавця, якщо вартість закупівлі дорівнює або перевищує 200 (двісті) мільйонів гривень».

  Документом, зокрема, передбачено включати до складу такої Міжвідомчої комісії представників державних замовників і заінтересованих центральних органів виконавчої влади, а також затверджено Положення про її роботу.

  «Прийняття постанови Кабінету Міністрів України дозволить впорядкувати та уніфікувати механізм закупівлі товарів, робіт і послуг оборонного призначення у єдиного виконавця, якщо вартість закупівлі дорівнює або перевищує 200 мільйонів гривень, з метою зниження корупційних ризиків та обґрунтованого вибору виконавця. Це черговий підзаконний акт, розроблений оборонним відомством і схвалений Урядом на виконання реалізації положень Закону України «Про оборонні закупівлі», – зазначив заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк.

  Інші проекти нормативно-правових актів для імплементації Закону України «Про оборонні закупівлі», розроблені фахівцями Міністерства оборони, перебувають зараз на погодженні у заінтересованих органах та найближчим часом будуть розглянуті Урядом.