• In English
 • Уряд повернув у державну власність 14 незаконно проданих майнових комплексів Державної продовольчо-зернової корпорації України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 11 грудня 2019 року о 12:36

  Сьогодні, 11 грудня, Уряд повернув  у державну власність 14 незаконно проданих майнових комплексів “Державно продовольчо-зернової корпорації України”.

  Згідно з рішенням Уряду до сфери управління Мінекономіки  передано вказані комплекси, розташовані в 14 областях,  які за рішенням суду вилучені з приватної власності акціонерного товариства “Державна продовольчо-зернова корпорація України” та повернуті у власність  держави в особі Кабінету Міністрів.

  “Передання державної власності в приватну має відбуватися прозоро та на основі чесної конкуренції. Історія передання цих 14 майнових комплексів - це неправильна історія багаторічної давності, коли тодішня місцева влада незаконно передала їх приватним власникам. Рішенням суду ми їх повернули державі. Подальшу долю маємо визначати за загальними правилами реформи управління державним майном”, - коментує рішення Уряду Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

  Уряд повернув у державну власність 14 незаконно проданих майнових комплексів Державної продовольчо-зернової корпорації України