• In English
 • Уряд підтримав законопроект, який дозволяє використовувати е-паспорти під час авіарейсів по Україні, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 09 вересня 2020 року о 15:12

  Сьогодні, 9 вересня, на своєму засіданні Уряд підтримав розроблений Міністерством інфраструктури законопроект “Про внесення змін до Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації”. Він передбачає можливість використання українськими громадянами е-паспорта (ID-картки) або е-паспорта для виїзду за кордон при здійсненні авіарейсів в межах території України.

  Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

  “Ми продовжуємо працювати над цифровізацією галузі і створенням тих чи інших зручностей для людей при користуванні різними видами транспорту. Сьогодні Уряд підтримав наш законопроект, який передбачає можливість використання е-паспорта громадянина України чи е-паспорта для виїзду за кордон при плануванні та здійсненні внутрішніх рейсів. Вдячний колегам за схвалення цього рішення і сподіваємось на якнайскорішу підтримку цієї ініціативи Верховною Радою”, - зазначив очільник Міністерства.

  Владислав Криклій пояснив, що під час здійснення посадки на внутрішні рейси у разі прийняття цього закону в майбутньому подорожуючим можна буде пред’явити електронну версію паспорта громадянина України (ID-картки) або паспорта для виїзду за кордон.

  Дана ініціатива впроваджується в порядку реалізації експериментального проекту, передбаченого постановою КМУ №278 від 15 квітня 2020 року.