• In English
 • Уряд підтримав відкриття регулярного повітряного сполучення із Сербією, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 18 березня 2021 року о 11:37

  Уряд схвалив розпорядження КМУ «Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про повітряне сполучення». Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  «Попри пандемію та кризу у світовій авіації ми продовжуємо роботу з розширення переліку країн, з якими співпрацюємо в авіаперевезеннях, і проходимо необхідні внутрішньодержавні процедури для укладення майбутніх угод. Уряд підтримав проект Угоди про повітряне сполучення із Сербією та своїм рішенням уповноважив голову Державної авіаційної служби Олександра Більчука підписати її від української сторони», - зазначив очільник Міністерства.

  За словами Міністра, укладення цієї Угоди дозволить створити двосторонню договірно-правову базу, необхідну для здійснення регулярних повітряних перевезень між Україною та Сербією. Це своєю чергою сприятиме активізації двосторонніх зв’язків, налагодженню та розширенню ефективних двосторонніх економічних відносин, а також дозволить лібералізувати ринок повітряних перевезень між обома країнами.

  Нагадаємо, 5 листопада 2020 року Верховна Рада ратифікувала Протокол про повітряне сполучення між Україною та Катаром.