• In English
 • Уряд підтримав реалізацію експериментального проекту з впровадження е-квитка на транспорті, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 29 липня 2020 року о 16:49

  Сьогодні, 29 липня, на своєму засіданні Уряд схвалив постанову, яка передбачає реалізацію експериментального проекту щодо впровадження послуги з оформлення єдиного е-квитка на Транспортному порталі електронних послуг e-tranmms.gov.ua. Це сприятиме наданню зручних та сучасних цифрових послуг для населення у різних видах транспорту на одному ресурсі при плануванні подорожі.

  Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

  “Сучасний транспорт має бути максимально простим, комфортним та зручним для кожного. Можливість придбання е-квитків у різних галузях транспорту роблять сервіс для пасажира простішим у використанні, а саму послугу швидшою в оформленні. Наша амбітна мета – об’єднати всі види транспорту одним електронним квитком. Експериментальний проект з впровадження е-квитка починаємо у столиці із єдиного е-квитка на залізницю та метро. Вдячний колегам-урядовцям за підтримку цієї ініціативи”, - зазначив очільник Міністерства.

  Впровадженням експериментального проекту займатиметься ДП “Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки” у співпраці з АТ “Укрзалізниця” та авіакомпанією SkyUp. Відповідно до схваленої Урядом постанови, пропонується затвердити Порядок реалізації проекту та встановити термін його реалізації до 30 червня 2021 року.