• In English
 • Уряд підтримав продовження співпраці зі спеціалізованими закупівельними організаціями для Міністерства охорони здоров’я
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 09 грудня 2021 року о 15:42

  Кабінет Міністрів України підтримав внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі”, які, у разі ухвалення Верховною Радою України, дозволять Міністерству охорони здоров’я продовжити закупівлі лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них особою, уповноваженою на здійснення закупівель у сфері охорони здоров’я, та із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі.

  Йдеться, зокрема, про співпрацю з міжнародними спеціалізованими організаціями, що здійснюють закупівлі, наприклад, UNICEF, ПРООН, Crown Agents та ін. Термін співпраці з ними подовжується до 30 квітня 2023 року.

  “МОЗ користується послугами спеціалізованих закупівельних організацій з 2015 року. І хоча нині частка залучення міжнародних організацій до закупівель скорочується завдяки якісній роботі ДП “Медзакупівлі України”, допомога Crown Agents, UNICEF та інших організацій є вкрай важливою, особливо для закупівель вакцини проти COVID-19 та лікарських засобів для лікування COVID-19 у провідних виробників таких препаратів, адже вони мають спільні довгострокові контракти”, – пояснює Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

  Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я підписало контракт із компанією Pfizer на постачання вакцини від COVID-19 на 2022-2023 роки. Протягом цього часу Україна отримуватиме по 25 млн доз вакцин щорічно.