• In English
 • Уряд підтримав призначення 130 стипендій для видатних спортсменів та їх тренерів
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 17 березня 2021 року о 15:02

  Сьогодні Кабінет Міністрів України підтримав проект Указу Президента України «Про призначення стипендій Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів». Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

  «Ми повинні відзначати досягнення наших спортсменів та їх тренерів за великий внесок. Адже перемога наших збірних на міжнародних змаганнях - це прославлення України на весь світ. Дякую всім причетним завдяки яким піднімається наш стяг не тільки в нашій країні, а й на міжнародних аренах», - зазначив Міністр.

  Відтак, відзначають спортсменів зі складу збірних команд України, які зайняли в поточному році перше-третє місце на чемпіонатах Європи, на чемпіонатах Європи серед молоді та їх тренерів, а також спортсменів, які зайняли перше-третє місце серед юніорів (юніорок), в олімпійських номерах програми з додержанням умов проведення змагань на Олімпійських іграх.

  Зазначеним проектом акта передбачається призначення 130 стипендій. Загальна сума на реалізацію проекту акта становить майже 18 млн грн.