• In English
 • Уряд передав у держвласність майно у м.Ізмаїл для розміщення нацгвардійців
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 серпня 2020 року о 16:26

  Кабінет Міністрів України на засіданні 19 серпня ухвалив рішення про передачу в державну власність будівель у м. Ізмаїл для розміщення підрозділів Національної гвардії України. 

  Зокрема, проектом розпорядження передбачається передати з власності територіальної громади м. Ізмаїл будівлі та споруди по вул. Холостякова, 43 та на Соборній, 29, які на даний момент не використовуються. Площа зазначених приміщень дає можливість організувати розміщення та проживання особового складу офіцерів та військовослужбовців за контрактом у кількості орієнтовно до 80 чоловік.

  У пояснювальній записці до постанови зазначається, що військова частина 3058 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, що розташована на вул. Нахімова, 407 у м. Ізмаїл, не має змоги організувати проживання для офіцерів та війсковослужбовців за контрактом.

  Як зазначається у постанові, передача зазначених об’єктів нерухомості сприятиме вирішенню соціально-побутових питань військовослужбовців Нацгвардії.