• In English
 • Уряд передав на приватизацію Державну продовольчо-зернову корпорацію
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 березня 2020 року о 12:18

  Сьогодні на своєму засіданні Уряд передав Фонду державного майна України 100% акцій великих державних підприємств, серед яких підприємство “Державна продовольчо-зернова корпорація України”(ДПЗКУ).

  “Це найбільша корпорація - експортер зерна в Україні та найбільший в країні виробник борошна. На папері чомусь збиткова та неефективна. Завдяки приватизації підприємство зможе модернізувати свої потужності, створити нові робочі місця та сплачувати більше податків до державного бюджету України”, - коментує рішення Уряду Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

  З метою подальшої приватизації на цих держпідприємствах буде проведено реструктуризацію та підготовку до прозорих аукціонів із залученням приватного інвестора.

  Довідково

  ДПЗКУ - це велика державна корпорація, яка входить в десятку найбільших експортерів зерна в Україні, а також найбільший виробник борошна в країні. 227 вагових комплексів і 47 елеваторів - стратегічні з точки зору логістики активів, потребують оновлення та інвестицій.

  Уряд також передав на велику приватизацію 4 великі держкомпанії: завод “Більшовик” (АТ “Перший київський машинобудівний завод”), АТ “Державна продовольчо-зернова корпорація”, ДАК “Хліб України”, ДП “Артемсіль”. На підприємствах буде проведено реструктуризацію та підготовку до прозорих аукціонів із залученням приватного інвестора.

  Уряд передав на приватизацію Державну продовольчо-зернову корпорацію