• In English
 • Уряд обмежив кількість пунктів пропуску через державний кордон
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 13 березня 2020 року о 12:35

  Уряд прийняв рішення про обмеження кількості пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю. Відповідне розпорядження ухвалене  на виїзному позачерговому засіданні Кабінету Міністрів за участі Президента України Володимира Зеленського.

  За словами Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова таке рішення розроблене на виконання рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  «Враховуючи значне зростання кількості захворювання на коронавірусну інфекцію та високий рівень транскордонної міграції населення, Державна комісія надала відповідні пропозиції. На виконання цих рішень розроблене розпорядження щодо обмеження кількості пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю для запобіганню загроз занесенню та поширенню на територію України коронавірусної інфекції», - зазначив Міністр.

  Кількість та які саме пункти залишаться відкритими, буде визначено сьогодні на Раді національної безпеки і оборони.

  При цьому Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що всі українці, які зараз перебувають за кордоном зможуть безперешкодно повернутися додому.

  «На сьогодні за межами нашої держави знаходяться тисячі громадян України. Безумовно, кожен українець зможе повернутися додому», - підкреслив Глава Уряду. 

  Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що всі консульства України за кордоном готові надавати максимальне сприяння громадянам України для їх захисту та поверненню додому у разі виявлення такого бажання.

  Уряд обмежив кількість пунктів пропуску через державний кордон