• In English
 • Уряд обговорює з бізнесом механізми підтримки в умовах карантину, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 листопада 2021 року о 15:05

  Цього року створено необхідні умови для роботи бізнесу в умовах карантину, основна з них — це вакцинація. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час робочої поїздки в Запорізьку область.

  «Оскільки ми не запроваджуємо локдаун, закриття бізнесу не відбувається. Наша мета – вакцинувати населення, колективи. В цих умовах підприємці працюватимуть без додаткових обмежень», — зазначив очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Уряд продовжує вести діалог із бізнесом щодо можливої підтримки з боку держави в умовах пандемії. За словами Глави Уряду, найбільша кількість питань, що турбує підприємців, стосується розширення доступності до кредитних ресурсів, зменшення орендної плати та питання комунальних тарифів.

  За словами Дениса Шмигаля, Урядом здійснено низку кроків у напрямку підтримки бізнесу.

  «Урядом полегшено доступ до кредитних коштів за програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Здійснено низку полегшень для отримання цих грошей, зокрема що стосується фінансового лізингу та дозволу ФОП користуватися цією програмою», — підсумував Прем’єр-міністр.

  Уряд обговорює з бізнесом механізми підтримки в умовах карантину, — Денис Шмигаль Уряд обговорює з бізнесом механізми підтримки в умовах карантину, — Денис Шмигаль Уряд обговорює з бізнесом механізми підтримки в умовах карантину, — Денис Шмигаль