• In English
 • Уряд направив на місцеві бюджети понад 611,2 млн гривень на виплату компенсації за житло ветеранам війни та родинам Героїв Небесної Сотні
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 29 липня 2020 року о 11:55

  Протягом останнього місяця Урядом затверджено чотири розпорядження КМУ про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації на придбання житла для ветеранів війни та постраждалих учасників Революції Гідності.

  Відповідно до   них компенсація за житло буде виплачена особам з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.

  До 24 областей та міста Києва спрямовані кошти у загальному обсязі 305 145,3 тис. гривень.

  Це дозволить виплатити компенсацію за житло 262 особам з інвалідністю
  І-ІІ групи та членам сімей загиблих, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-rozpodil-subvenciyi-z-derzhavnogo-byudzhetu-miscevim-byudzhetam-798-010720.

  Також до 24 областей та м. Києва спрямовані 248 445,0 тис. гривень на забезпечити житлом 219 внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю ІІІ групи внаслідок війни, які брали участь в антитерористичній операції https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-rozpodil-subvenciyi-z-derzhavnogo-byudzhetu-miscevim-byudzhetam-na-viplatu-groshovoyi-kompensaciyi-za-nalezhni-dlya-otrimannya-zhili-primishchennya-dlya-vnutrishno-i080720-838.

  Крім того, до місцевих бюджетів 5 областей спрямовані кошти у загальному обсязі 7 626,4 тис. гривень на виплату компенсації за житло родинам Героїв Небесної Сотні та особам, які отримали поранення, каліцтва, контузії під час Революції Гідності. https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-rozpodil-subvenciyi-z-derzhavnogo-byudzhetu-miscevim-byudzhetam-767-250620

  Передбачено розпорядженням і виплати грошової компенсації на забезпечення житлом учасників бойових дій на території інших держав та членів їх сімей, які мають інвалідністю І-ІІ групи https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-rozpodil-subvenciyi-z-derzhavnogo-byudzhetu-miscevim-byudzhetam-na-viplatu-groshovoyi-kompensaciyi-za-nalezhni-dlya-otrimannya-i010720-801.

  До 17 областей та міста Києва спрямовані 50 000,0 тис. гривень для виплати грошової компенсації 46 учасникам бойових дій на території інших держав та членам їх родин.