• In English
 • Уряд дозволив перерозподіл видатків у Чернівецькій області
  Чернівецька ОДА, опубліковано 23 вересня 2020 року о 15:46

  Відтак, дотацію з обласного бюджету розподілять між собою три райони та дві ОТГ Чернівецької області.

  З метою забезпечення потреби в коштах на виплату заробітної плати персоналу навчальних та медичних закладів Буковини та недопущення заборгованості з даних виплат до кінця 2020 року, Чернівецька обласна державна адміністрація подала до Кабінету Міністрів України пропозицію щодо перерозподілу додаткової дотації. Йдеться про перерозподіл державної допомоги на утримання закладів освіти і охорони здоров’я між місцевими бюджетами нашої області.

  Таким чином, Заставнівський, Сокирянський та Путильський райони, а також Конятинська та Усть-Путильська ОТГ додатково отримають 8 мільйонів 800 тисяч гривень на потреби освітніх та медичних закладів.

  «У деяких районах Чернівецької області за цими видатками утворився надлишок коштів. А от у Заставнівському, Сокирянському та Путильському районах виникла нестача грошей, яка в майбутньому могла б спровокувати відсутність заробітної плати для освітян та медиків. Аби уникнути такої ситуації ми ініціювали перерозподіл надходжень із державного бюджету», - пояснив перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Богдан Ковалюк.