• In English
  • Уряд доручив Держкомтелерадіо функції з управління державним майном, придбаним для проведення «Євробачення-2017»

    З метою забезпечення подальшого ефективного використання майна, придбаного за рахунок бюджетних коштів для проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017», Кабінет Міністрів України визначив Держкомтелерадіо органом, що здійснює функції з управлінням цим державним майном.

    Відповідні зміни до постанови від 21 грудня 2016 р. № 966 «Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу «Євробачення» ухвалив Уряд.

    Як відомо, на підготовку та проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» з державного бюджету України було виділено 455,7 млн гривень. З цієї суми 35,5 млн грн ПАТ «НСТУ» витратив на придбання обладнання, меблів, конструкцій, спецодягу тощо (всього 5168 одиниць необоротних активів).

    «Ухвалення змін до постанови дозволить і надалі ефективно використовувати державне майно, набуте за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017», - зазначив Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.