• In English
 • Уряд домігся збільшення прибутку державних підприємств у декілька разів, – Олександр Саєнко
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 жовтня 2018 року о 01:35

  Уряд України домігся збільшення прибутку ТОП-100 державних підприємств України в декілька разів, і він сягнув 44 млрд грн, повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

  «Вже в 2017 році ми мали 44 млрд грн прибутку по ТОП-100 державних підприємств, а це на третину більше, ніж у 2016 році та у 2,2 раза більше, ніж у 2015 році, і це, до речі, п’ята частина оборонного бюджету країни», - наголосив він.

  У порівнянні з 2014 роком сума прибутку по ТОП-100 держпідприємств у 2017 році збільшилася в 3,6 раза.

  «Коли ми тільки почали інвентаризувати державні підприємства, а їх в Україні більше 3,5 тис., половина з тих великих підприємств, які були потужними експортерами, виробляли продукцію, займалися добувною промисловістю, виявились або банкрутами, або мали сумнівні борги, або «нечистих» керівників, та в підсумку, на папері, вони були усі збиткові. Тому питання реформи державного управління, професійного менеджменту, прозорих стандартів управління державними підприємствами є ключовим й постійно знаходиться на контролі Уряду», - наголосив Олександр Саєнко.