• In English
 • Уряд докладає максимум зусиль для збереження програми співпраці з МВФ
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 травня 2018 року о 12:58

  Співробітництво України з Міжнародним валютним фондом є важливим сигналом для міжнародних партнерів макростабільності країни та здатності виконувати всі зобов'язання, сказав в інтерв'ю порталу «Обозреватель» Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

  «Уряд вживає максимум зусиль, щоб зберегти програму. У нас залишилося кілька ключових питань, те ж питання Антикорупційного суду, формула на газ... Зараз завдання - виконати існуючу програму. Успішне виконання цієї програми відкриє можливість розглядати початок нової», - повідомив він.

  На запитання, чи буде дефолт без МВФ, Міністр підкреслив, що цього не буде в жодному разі. Більш того, головне завдання Уряду - продовжити співпрацю з Фондом.

  Довідково

   Чотирирічна програма допомоги МВФ з використанням механізму розширеного фінансування (EFF) передбачає виділення Україні $17,5 млрд. У березні 2015 року був перерахований перший транш - $5 млрд, в серпні 2015 р.  надійшов другий транш - $1,7 млрд. В 2016 та 2017 роках Україна отримала по одному траншу в $1 млрд.