• In English
 • Уряд зробив важливий крок для розбудови логістики з Молдовою, — Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 серпня 2023 року о 16:26

  Кабінет Міністрів на засіданні 8 серпня схвалив проект закону щодо ратифікації міжурядової угоди про будівництво мосту через Дністер, що стане ключовим елементом транспортного коридору Київ – Кишинів. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «Українські експортери матимуть зручний шлях до південно-східної Європи та збільшать обсяги експорту товарів», — зауважив очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр наголосив на важливості інтеграції ринків України до Європи у контексті стимулювання експорту. Зокрема, за 10 місяців дії «митного безвізу» в системі NCTS оформили більше 15 тис. транзитних декларацій.

  «Режим спільного транзиту мінімізує адміністративні витрати для бізнесу, пришвидшує оформлення митних декларацій та сприяє більш інтенсивному переміщенню товарів. Інтеграція української митниці в європейську — це прямий шлях до прозорості та зменшення можливостей для зловживань», — зазначив Денис Шмигаль.

  За словами очільника Уряду, лише в січні-липні 2023 року Україна експортувала понад 40 млн тонн продукції АПК та харчової промисловості, або майже 70% від експорту за весь 2022 рік: «Це дуже важливо зараз для нашої економіки й важливо для світу».

  Уряд зробив важливий крок для розбудови логістики з Молдовою, — Прем’єр-міністр