• In English
 • Уряд затвердив Порядок ведення державного обліку топографо-геодезичних і картографічних робіт, - Держгеокадастр

  1 вересня 2023 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 938 «Про затвердження Порядку ведення державного обліку топографо-геодезичних і картографічних робіт», розроблену Держгеокадастром.

  Цією постановою Уряду приведено у відповідність до вимог Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» нормативно-правові акти у сфері діяльності, пов’язаної з впровадженням нормативно-правових та організаційних засад ведення державного обліку топографо-геодезичних і картографічних робіт загальнодержавного та спеціального призначення.

  Державний облік топографо-геодезичних і картографічних робіт є невід’ємною складовою функціонування Державного картографо-геодезичного фонду України. Належне ведення обліку забезпечить наповнення національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД) відомостями та дозволить користувачам отримувати якісну топографо-геодезичну і картографічну інформацію.

  Ведення державного обліку сприятиме уникненню дублювання топографо-геодезичних і картографічних робіт, підвищенню ефективності використання топографо-геодезичної і картографічної інформації, забезпеченню захисту держави та споживачів від неякісної топографо-геодезичної і картографічної інформації та продукції.

  Постанова набирає чинності з 1 січня 2024 року.