• In English
 • Уряд затвердив план заходів до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у 2024 році

  Кабінет Міністрів України затвердив план заходів до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у 2024 році. 

  Мета акту — вшанувати мужність та героїзм українців, які проживають у тимчасово окупованому Криму та у Севастополі й відстоюють територіальну цілісність України. 

  Згідно з Планом, заходи проводитимуть у закладах освіти, бібліотеках, виставкових залах та музеях. Вони передбачають зустрічі з представниками кримськотатарського народу й внутрішньо переміщеними особами з тимчасово окупованого Криму, створення тематичних виставок, покази художніх і документальних фільмів, а також проведення науково-практичних конференцій, де фахівці шукатимуть шляхи подолання наслідків окупації.

  Водночас заплановано проведення акції «Листи до вільного Криму», під час якої відбудеться збір листів до політв’язнів, які утримуються в місцях несвободи на тимчасово окупованій території чи в державі-агресорі.

  План заходів розроблено на виконання Указу Президента від 26 лютого 2020 року №58 «Про День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».