• In English
 • Уряд виділив ще понад 39 мільйонів гривень на компенсації за безоплатне розміщення ВПО у закладах

  Виділено ще понад 39 мільйонів гривень на компенсації за безоплатне розміщення ВПО у закладах. Йдеться про компенсації за спожиті комунальні послуги під час безоплатного перебування внутрішньо переміщених осіб у приміщеннях об’єктів державної, комунальної та приватної власності.

  Таке рішення було ухвалено на засіданні Уряду. Проект розпорядження підготовлено на виконання доручення Прем’єр-міністра.

  Документом передбачено виділення відповідним закладам із резервного фонду державного бюджету понад 39,2 мільйона гривень для покриття витрат на комунальні послуги за серпень-вересень 2023 року. З них буде спрямовано:

  • Понад 6,9 мільйона гривень – на виплату компенсацій закладам державної форми власності, що належать до сфери управління МВС, Міненерго, МОН, МОЗ, МКІП, Мінсоцполітики.

  • Більш ніж 30,5 мільйонів гривень – комунальним закладам, державним закладам освіти, що передані на фінансування з місцевих бюджетів, і закладам спільної власності територіальних громад області та району, що перебувають в управлінні обласних та районних рад.

  Надання цієї додаткової дотації з держбюджету місцевим бюджетам за затвердженим розподілом між обласними бюджетами здійснюватиме Мінреінтеграції.

  • Понад 1,8 мільйона гривень – приватним закладам (окрім приватних закладів освіти).

  Мінреінтеграції дякує Мінекономіки та Мінфіну за співпрацю у реалізації державної політики щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб.