• In English
 • Уряд виділив кошти на додаткове зміцнення оборони на південно-східному напрямку
  Міністерство економіки України, опубліковано 17 листопада 2023 року о 19:59

  Кабінет Міністрів України виділив з резервного фонду державного бюджету 12,5 млн грн для будівництва фортифікаційних споруд на східному та південному напрямку. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 17 листопада 2023 року.

  Виділені кошти дозволять здійснити першочергові заходи, зокрема, підготовку проектно-кошторисної документації та проведення тендерів на роботи з будівництва фортифікаційних споруд на об’єктах трьох оперативних угруповань військ.

  «Зміцнення обороноздатності України – завдання номер 1 на сьогодні. Уряд планомірно працює над його виконанням, в тому числі забезпечуючи на запити військових адміністрацій посилення спроможностей оборони на тих чи інших напрямках. Минулого місяця було виділено кошти на будівництво оборонних споруд на півночі країни. Сьогодні ми розпочали велику роботу з додаткового зміцнення оборони на сході та півдні. Акцентую, це системна робота, результати якої покликані не лише створити багатоешелонований захист країни сьогодні, а й убезпечити Україну від зазіхань північного сусіда в майбутньому», - зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

  Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів виділив понад 100 млн грн на будівництво фортифікаційних споруд на території Сумської області. Також на посилення північно-східних регіонів держави виділено 1,2 млрд грн.