• In English
 • Уряд виділив 1 млрд грн субвенції на закупівлю шкільних автобусів, — Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 червня 2024 року о 15:11

  Уряд затвердив законопроект про Єдину інформаційну систему соціальної сфери. 

  Він визначає правові засади роботи такої системи, яка є основою для надання соціальної підтримки в Україні. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «Крім того, Уряд створить Єдиний соціальний реєстр, який міститиме різні бази даних та інформацію про отримувачів усіх видів соціальної допомоги, яку надає держава. Це дозволить нам більш адресно підтримувати наших громадян, які цього дійсно потребують, та підвищить ефективність використання бюджетних коштів», — підкреслив Прем’єр-міністр.

  Також Уряд ухвалив рішення про виділення 1 млрд грн на закупівлю шкільних автобусів. Кошти будуть виділені у вигляді субвенції для регіонів.

  «Безпека та якісна освіта наших дітей — це головна інвестиція, яку може робити держава. Тому для нашого уряду — це системна політика. Торік ми так само виділяли 1 млрд грн на цю програму закупівель. Було придбано 434 шкільні автобуси», — зауважив Денис Шмигаль.

  Як наголосив Глава Уряду, пріоритет надається українським виробникам. Таким чином підтримку отримує й українська економіка.

  Уряд виділив 1 млрд грн субвенції на закупівлю шкільних автобусів, — Прем’єр-міністр