• In English
 • Уряд вніс зміни у розпорядження «Про схвалення Стратегії інтегрованого управління кордонами на період до 2025 року»
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 21 липня 2023 року о 16:22

  Кабінет Міністрів вніс зміни у розпорядження «Про схвалення Стратегії інтегрованого управління кордонами на період до 2025 року». Проект розпорядження Кабінету Міністрів України розроблено з метою виконання завдань щодо набуття Україною членства в Європейському Союзі, ужиття комплексу невідкладних заходів, спрямованих на подолання наслідків повномасштабного збройного вторгнення російської федерації в Україну, забезпечення готовності до охорони зовнішніх кордонів ЄС у межах державного кордону України після набуття нею повноправного членства в ЄС.

  Внесено зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 року № 687 «Про схвалення Стратегії інтегрованого управління кордонами на період до 2025 року» у частині заміни у відповідних відмінках слів: “державний кордон” на “державний кордон України”; “пункти пропуску” на “пункти пропуску через державний кордон України”; “кордони ЄС в межах державного кордону України після набуття повноправного членства в ЄС” на “кордони Європейського Союзу в межах державного кордону України після набуття повноправного членства в Європейському Союзі” тощо.

  Реалізація акта сприятиме досягненню пріоритету Програми діяльності Кабінету Міністрів “18.2. Надійна охорона державного кордону та зручний сервіс під час його перетинання”.

  Реалізація проекту акта не потребує додаткових матеріальних та інших витрат з Державного бюджету України.