• In English
 • Уряд України погодив надання гуманітарної допомоги Республіці Словенія в ліквідації наслідків повені
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 11 серпня 2023 року о 21:18

  Уряд України погодив надання гуманітарної допомоги Республіці Словенія в ліквідації наслідків повені.Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 11 серпня.

  Як відомо, у ніч з 3 на 4 серпня 2023 року в окремих регіонах Республіки Словенія розпочались значні опади у вигляді злив, які призвели до масштабного затоплення території та зсувів ґрунту. 

  За попередніми даними загинуло 6 осіб, 23 особи постраждало, тисячі мешканців були евакуйовані, зруйновані будинки, дороги, порушено транспортне сполучення та електропостачання.

  Своєю чергою Уряд Словенії звернувся за міжнародною допомогою через Механізм цивільного захисту ЄС та Євроатлантичний координаційний центр реагування на природні лиха та катастрофи.

  Так, на виконання Указу Президента України від 10 серпня 2023 року №484 «Про надання гуманітарної допомоги Республіці Словенія» Міністерство внутрішніх справ України разом з Державною службою з надзвичайних ситуацій розробили проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про надання гуманітарної допомоги Республіці Словенія в ліквідації наслідків повені».

  Проектом передбачається відправити до Республіки Словенія автомобільним транспортом зведений аварійно-рятувальний загін Державної служби з надзвичайних ситуацій для надання допомоги у ліквідації наслідків повені.