• In English
 • Уряд ухвалив низку рішень у сфері соціальної політики
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 березня 2023 року о 19:19

  Уряд допомагатиме людям, які хочуть отримати нову професію та почати працювати. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  Під час засідання 21 березня Кабінет Міністрів України затвердив документ, який розширює коло осіб, що мають право на отримання спеціального ваучера на професійну перепідготовку, підвищення кваліфікації та навчання.

  «Ідеться про ваучер у розмірі більше 25 тисяч гривень, який надає Центр зайнятості, аби люди могли опанувати нові навички та професію і знайти затребувану на ринку праці роботу», — відзначив Прем’єр-міністр.

  Крім того, Уряд підтримав пілотний проект про перехід деяких соціальних закладів на фінансування за моделлю того, як працює система медичних гарантій.

  Як зазначив Денис Шмигаль, зараз в Україні на медичні заклади виділяється не фіксована сума, а виплати йдуть за кількість послуг, які були надані пацієнтам.

  «У межах пілотного проекту плануємо запровадити схожу модель для соціальних послуг у двох закладах Мінсоцполітики. Ми вже бачили, що така модель сприяє підвищенню якості послуг та ефективності використання бюджетних коштів. Тому будемо її застосовувати й розвивати», — підкреслив Прем’єр-міністр.

  Уряд ухвалив низку рішень у сфері соціальної політики