• In English
 • Уряд створив ще три нові індустріальні парки
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 грудня 2023 року о 15:32

  У 2024 році на програми підтримки економічної активності, інвестицій та українських виробників держава виділить близько 40 млрд грн. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 22 грудня.

  «Продовжимо нашу успішну програму безповоротних грантів єРобота. Сьогодні ухвалюємо рішення про збільшення програми фінансування мікрогрантів на 1,3 млрд грн. Загальна сума програми тепер складе 3,2 млрд грн», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Також Уряд ухвалив рішення про створення трьох нових індустріальних парків. Мова йде про два нові промислові парки на Хмельниччині та один на Львівщині.

  Як очікується, завдяки цим майданчикам буде створено приблизно 1,5 тисячі нових робочих місць, а сукупні інвестиції можуть перевищити 5,5 млрд грн.

  Також, за словами Дениса Шмигаля, у 2024 році Уряд продовжить програму доступного іпотечного кредитування єОселя, яка є одним з основних стимулів для відновлення будівельної галузі.

  «Сьогодні вносимо певні зміни до цієї програми, зокрема передбачимо можливість отримувати пільгову іпотеку на купівлю приватних будинків чи таунхаусів», — повідомив Прем’єр-міністр.

  Також буде розширено можливості для ветеранів війни скористатися програмою, уточнюються питання щодо страхування житла та вносяться інші зміни, які покращать роботу програми.

  Уряд створив ще три нові індустріальні парки