• In English
 • Уряд створив Інститут рибного господарства, екології моря та океанографії замість двох ліквідованих підприємств

  Уряд ухвалив розпорядження  № 802 про утворення державної наукової установи «Інститут рибного господарства, екології моря та океанографії». При цьому державні підприємства «Інститут рибного господарства, екології моря та океанографії» та «Одеський  центр Південного науково-дослідного інституту морського рибного господарства та океанографії» ліквідовуються. 

  Розпорядження “Деякі питання державних наукових установ, що належать до сфери управління Державного агентства меліорації та рибного господарства” ухвалено за пропозицією і погодженням з Міністерством аграрної політики та продовольства України. 

  Згідно з документом, нова організація підпорядковуватиметься Державному агентству меліорації та рибного господарства. 

  Як зазначається в документі, організації ліквідовані відповідно до Порядку утворення, реорганізації та ліквідації державних наукових установ, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів». 

  Протягом місяця Державному агентству меліорації та рибного господарства необхідно затвердити положення про державну наукову установу «Інститут рибного господарства, екології моря та океанографії». А також вжити в установленому порядку заходів до закріплення за новою установою права оперативного управління майном ліквідованих підприємств.