Уряд спрямує додатковий 1 млрд грн на відновлення критичної та соціальної інфраструктури

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 серпня 2026 року о 14:15

Уряд збільшив фінансування проєктів відновлення ще на 1 млрд гривень. Загалом цього року в межах Програми з відновлення України буде спрямовано майже 2 млрд гривень за підтримки Європейського інвестиційного банку. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Сергій Корецький.

«Йдеться про відновлення критичної та соціальної інфраструктури — шкіл, дитсадків, лікарень, укриттів, комунальних мереж і житла у 16 областях», — прокоментував рішення Очільник Уряду.

Фінансування спрямовується насамперед на проєкти, які вже готові до реалізації або перебувають в активній стадії.