• In English
 • Уряд призначив директором Українського центру оцінювання якості освіти Тетяну Вакуленко
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 25 березня 2023 року о 13:11

  23 березня 2023 року на черговому засіданні Уряду призначено директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяну Вакуленко, яка раніше обіймала посаду заступниці директора УЦОЯО.

  «Першим моїм кадровим рішенням стало врегулювання ситуації з посадою директора Українського центру оцінювання якості освіти. Вчора я відкликав подання, що було внесено до Кабінету Міністрів раніше, та виніс на розгляд кандидатуру Тетяни Вакуленко. Сьогодні КМУ одностайно підтримав призначення. Дякую Прем’єр-міністру та колегам», – зазначив Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

  Тетяна Вакуленко має ступінь магістра з математики, який здобула у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди. Також має науковий ступінь кандидатки педагогічних наук, вчене звання доцентки.

  Майже 10 років викладала в закладах загальної середньої та вищої освіти.

  Із 2010 року працювала в Українському центрі оцінювання якості освіти на посадах провідної фахівчині наукового відділу, начальниці відділу досліджень та аналітики, а з 2018 року — заступниці директора.

  Національна координаторка міжнародного дослідження якості освіти PISA, радниця міжнародного моніторингового дослідження соціально-емоційних навичок (ДоСЕН), співавторка Стратегії розвитку освітніх оцінювань у сфері загальної середньої освіти в Україні до 2030 року», членкиня Консультативної ради з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти при Президентові України.

  Автор численних публікацій з питань міжнародних і вітчизняних освітніх оцінювань.

  Нагороджена відзнаками Міністерства освіти і науки України, прем’єр-міністра України.

  Нагадаємо, уряд позбавив стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти професора Ігоря Сірого через співпрацю з окупантами.