• In English
 • Уряд прийняв постанову про реорганізацію Державного концерну «Укроборонпром» в акціонерне товариство

  21 березня на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про створення акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість», яка передбачає реорганізацію Державного концерну «Укроборонпром» в акціонерне товариство відповідно до частини 1 статті 3 Закону України «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності».

  Проект постанови на засіданні Уряду доповідав Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін.

  Метою прийняття документа є створення акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість», 100 відсотків акцій якого належатиме державі, а також затвердження статуту акціонерного товариства та Положення про наглядову раду акціонерного товариства.

  Створення правонаступника Державного концерну «Укроборонпром» у вигляді акціонерного товариства сприятиме запровадженню моделі корпоративного управління у сфері оборонно-промислового комплексу, відповідно до рекомендацій з корпоративного управління суб’єктами господарювання Організації економічного співробітництва та розвитку. Це також сформує передумови для підвищення конкурентоспроможності підприємств оборонно-промислового комплексу, створить умови для залучення інвестицій в оборонно-промисловий комплекс.

  Відповідно до пункту шостого статті 3 розділу ІІ Закону України «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності» та пункту 1 статуту акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість», акціонерне товариство з дня його державної реєстрації є правонаступником усіх прав і обов’язків ДК «Укроборонпром».