• In English
 • Уряд переспрямував двом областям 14 млн грн для фінансування утримання в дитячих будинках евакуйованих дітей, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 червня 2023 року о 18:33

  З нагоди Дня захисту дітей Уряд провів позачергове засідання, під час якого ухвалив рішення про перерозподіл у Тернопільську та Чернівецьку області 14 млн грн субвенції на підтримку медзакладів. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «Кошти передбачені на фінансування утримання в дитячих будинках евакуйованих дітей. Це діти-сироти або діти позбавлені батьківського піклування, яких перемістили у відносно безпечні регіони», — зазначив очільник Уряду.

  Крім того, Кабінет Міністрів модернізував технологічні моделі організації харчування в закладах освіти. Зокрема, вводяться такі поняття як базова, опорна кухня та фабрика-кухня. У дитячих садочках дозволятиметься організація кейтерингу.

  Також Уряд схвалив Стратегію розвитку імунопрофілактики до 2030 року та план дій її реалізації. Як зазначив Денис Шмигаль, насамперед це стосується дітей: «Держава ефективно виконає свої зобов’язання із забезпечення українців якісними безкоштовними вакцинами та вчасної вакцинації».

  Уряд переспрямував двом областям 14 млн грн для фінансування утримання в дитячих будинках евакуйованих дітей, — Денис Шмигаль