• In English
 • Уряд Японії виділив 170 мільйонів доларів США на відновлення України
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 01 лютого 2023 року о 11:36

  Уряд Японії виділив 170 мільйонів доларів США на відновлення України. Кошти буде спрямовано на реалізацію проектів екстреного відновлення, зокрема відбудову критичної інфраструктури.

  «Беззаперечним пріоритетом на цьому етапі відбудови є відновлення критичної інфраструктури, необхідної для забезпечення базових потреб громадян. Це необхідний крок для повернення українців до своїх будинків та підтримки економічного розвитку в регіонах.

  Підтримка наших партнерів є вкрай цінною та потрібною. Дякую нашим японським партнерам за допомогу в реалізації проектів відновлення.

  Розраховуємо, що після перемоги зможемо швидко перейти до реалізації довгострокових інвестиційних проектів», – прокоментував Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

  Допомога передбачатиме надання японськими партнерами товарів та послуг, необхідних для відновлення.

  Фіналізовано це рішення про підтримку буде укладенням грантової угоди з Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA).

  Нагадаємо, на початку січня також було оголошено, що Уряд Японії виділяє 95 мільйонів доларів на відновлення України. Ці кошти будуть направлені Програмі розвитку ООН (ПРООН) в рамках партнерської угоди.