• In English
 • Упродовж січня-квітня 2019 року волинські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 8 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 20 травня 2019 року о 09:52

  Упродовж січня-квітня 2019 року волинські фахівці забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 8,3 млн грн.

  За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності за вчинені фінансові порушення притягнуто 16 посадових осіб із накладанням штрафів на суму 3,7 тис. грн.

  До правоохоронних органів передано 14 ревізійних матеріалів, за якими порушено 11 кримінальних проваджень та оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення 5 особам. З початку року з метою відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів аудитори ініціювали перед органами прокуратури, об’єктом контролю та іншими державними органами 6 позовів, до суду пред’явлено 1 позов на суму 320,7 тис. грн.

   За результатами проведених заходів державного фінансового контролю із посади звільнено 1 особу.

  Проведеними аудитами виявлено факти неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на суму понад 145 млн грн.

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та підприємств прийняли 26 управлінських рішень.