• In English
 • Укрзалізниця завершила реконструкцію залізничної станції Видубичі, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 09 червня 2020 року о 10:56

  Укрзалізниця завершила реконструкцію залізничної станції Видубичі та створила на її базі транспортний хаб. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

  “Після оновлення станція Видубичі у Києві поєднує в єдиний логістичний ланцюг одразу декілька видів транспорту: залізничний, авто, авіа та метрополітен”, - розповів Міністр.

  У рамках реконструкції станції було побудовано нову високу пасажирську платформу довжиною 108 м, сходи та касовий павільйон, а також змонтовано навіс платформи з водостічною системою над виходом зі станції метрополітену. Крім цього, облаштовано електроосвітлення, гучномовне оповіщення, інформаційні табло та проведено благоустрій території з дотриманням всіх необхідних вимог для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп. Також буде встановлено пересувну платформу.

  Разом з в.о. голови правління Укрзалізниці Іваном Юриком і першим заступником Міністра інфраструктури Дмитром Абрамовичем очільник Міністерства оглянув готовність станції до роботи після реконструкції.

  “Завдяки новій високій пасажирській платформі станція Видубичі зможе приймати пасажирів Kyiv Boryspil Express та швидкісних поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+”, - додав Владислав Криклій.