• In English
 • Українську модель впровадження eHealth визнали однією із найперспективніших у світі
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 31 жовтня 2018 року о 17:08

  Європейські експерти з ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) визнали український кейс eHealth одним із найперспективніших у державному секторі по всьому світу.

  Цього року команда eZdorovya взяла участь у конкурсі та представила модель трансформації медичної системи - “Private-Public Cooperation Model”. Цей кейс увійшов до найкращих у світі та був опублікований на інноваційній платформі Обсерваторії інновацій у державному секторі (OPSI).

  OPSI - команда європейських експертів, яка досліджує проекти в публічному секторі з усього світу та публікує кейси переможців, які, на їхню думку, змінюють державну сферу та життя всієї країни на краще.

  “OPSI визнали підхід eZdorovya - “Private-Public Cooperation” в eHealth одним з найперспективніших у світі. Ця модель передбачає, що електронна система охорони здоров’я в Україні трансформується у тісній співпраці її головних партнерів та бізнес-сектору. Чому ця інновація є однією з кращих? Кооперація “держава-бізнес” здатна трансформувати систему на горизонтальну площину, створювати новий простір для інновацій, нові конкурентні ринки та головне - надавати найякісніші сервіси для громадськості. Я надзвичайно радий цій новині та пишаюся тим, що eZdorovya визнали прогресивною командою майбутнього уже на світовому рівні”, - сказав генеральний директор ДП “Електронне здоров’я” Денис Мацуй.