• In English
 • Українські виробники харчових продуктів візьмуть участь у міжнародній виставці China International Import Expo

  Сьогодні, 11 квітня, Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа обговорив із представниками Ради з питань експорту продовольства участь та представлення українських виробників сільськогосподарських товарів і харчових продуктів на міжнародній виставці China International Import Expo, яка відбудеться 5-10 листопада 2018 року у м. Шанхай (Китайська Народна Республіка).

  Учасники обговорили підготовку презентації стенда України на вищезгаданій виставці, питання, які виникають у процесі роботи, та шляхи налагодження співпраці із китайським бізнесом. Зазначимо, що загальними питаннями організації українського стенда займається Торгово-промислова палата України.

  Представники Ради з питань експорту продовольства презентували попередню товарну лінійку, яку українські товаровиробники готові представити на вищезазначеній виставці.
  Володимир Лапа зазначив, що Держпродспоживслужба готова надавати в рамках компетенції всебічну підтримку українським товаровиробникам, які мають право експорту продукції до Китаю або планують отримати його в найближчий час. Зокрема, за його словами, Держпродспоживслужба буде сприяти в отриманні українськими виробниками тимчасових дозволів від компетентного органу КНР з метою представлення якомога більшої кількості харчових продуктів на виставці.

  Представлення України на даній виставці є дуже важливим для подальшого просування географії експорту вітчизняної продукції як на ринки КНР, так і для збільшення присутності на ринках Близького Сходу та Азійсько-Тихоокеанського регіону.