• In English
 • Українські військові льотчики Олександр Оксанченко та Юрій Булавка показали вищий пілотаж під час авіашоу в Європі
  Міністерство оборони України, опубліковано 10 вересня 2018 року о 12:18

  Льотчики-інструктори з бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил ЗС України Олександр Оксанченко та Юрій Булавка вдалою участю на міжнародному авіапоказі в Бельгії завершили цьогорічні виступи на європейській арені.

  Фігури вищого пілотажу у виконанні полковника Олександра Оксанченка на бойовому літаку-винищувачі Су-27 викликали бурхливі оплески глядачів. Юрій Булавка, який напередодні європейських авіапоказів продовжив термін керування в зоні пілотажу демонстраційних показів за кордоном, встигав ще й представляти авіаційну техніку під час статичного показу. 

  За вражаючий виступ миргородські льотчики отримали пам’ятні відзнаки не лише від організаторів міжнародного авіаційного показу в Бельгії, але й від учасників. Зокрема, пілотажна група з Франції подарувала нашим льотчикам картину на знак визнання високої майстерності українців в льотній справі.  

   Довідково

    Цьогоріч льотний та інженерно-технічний склад 831-ї бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України взяв участь у п’яти міжнародних авіаційних показах, які проходили в Данії, Польщі, Чехії, Великобританії та Бельгії. Пілотажна програма наших військових льотчиків викликала схвальні відгуки професіоналів, організаторів та публіки. Представники засобів масової інформації та фотографи-любителі спеціально приїздили з усієї Європи, аби побачити виступ українців.