• In English
 • Українські експортери презентують вітчизняну харчову продукцію у Сінгапурі та Малайзії
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 22 січня 2018 року о 11:01

  22 січня 2018 року в рамках візиту українських виробників харчової промисловості до Сінгапуру та Малайзії відбувся перший масштабний захід, присвячений презентації вітчизняної продукції для сінгапурських компаній. Організатором виступило Посольство України в Сінгапурі у взаємодії з Сінгапурською Бізнес Федерацією. У заході взяли участь двадцять українських виробників харчової продукції та понад п’ятдесят представників сінгапурських компаній, серед яких найбільші мережі супермаркетів, профільні бізнес-асоціації та дистриб’ютори.

  Відкриваючи захід, виконавчий директор Сінгапурської Бізнес Федерації пан Хо Мен Кіт привітав зусилля з просування української продукції на ринки Південно-Східної Азії, наголосивши на перспективах співпраці у сфері сільського господарства між Україною та Сінгапуром.

  Як зазначив Посол України в Сінгапурі Дмитро Сенік, «За останні два роки нам вдалося вдвічі збільшити товарообіг між Україною та Сінгапуром, але потенціал величезний, враховуючи унікальну роль цієї країни, як логістичного та торговельного хабу в Азії, а також важливого члена АСЕАН». На думку Посла, спільний ринок АСЕАН з населенням майже 630 мільйонів є перспективним для української продукції. У свою чергу керівник проекту розвитку експорту ФАО та представник української делегації Андрій Ярмак наголосив на високих показниках зростання споживання продуктів в АСЕАН.

  Під час візиту до Сінгапуру Посольство також запланувало для української делегації брифінг за участі сінгапурських експертів з питань зовнішньої торгівлі щодо особливостей виходу на ринки АСЕАН, а також зустрічі з представниками галузевих асоціацій.

  Спеціалізована торговельна місія експортерів харчової промисловості відвідає Сінгапур та Малайзію у період з 22 по 25 січня 2018 року з метою презентації вітчизняної продукції.

  Посольство України в Сінгапурі запрошує до співпраці українських експортерів, які зацікавлені у виході на ринки АСЕАН. Пропонуємо заповнити опитувальник за посиланням: http://bit.ly/2DY7MUV