• In English
 • Українська молодь здатна змінити країну зсередини, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 червня 2018 року о 14:05

  Українська молодь готова набувати нові знання і проявляти лідерські якості, здатна змінити Україну зсередини і перетворити її з пострадянської республіки на комфортну і сильну державу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час 11-го Щорічного молодіжного форуму стипендіальних програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії». Це приватні загальнодержавні ініціативи, які пропонують молодим людям можливості навчання і здобуття практичного досвіду у різних сферах.

  На думку Глави Уряду, подібні формати роботи з молоддю особливо важливі і потрібні в часи трансформацій і подолання викликів, з якими раніше не стикалися. Особисте лідерство, зазначив Володимир Гройсман, свого часу дозволило йому прийти у владу у відносно молодому віці – 28 років – і очолити велике місто, яке мало свої роками накопичені проблеми і складнощі.

  «І зараз у нас є два варіанти. Або змінити країну зсередини і побудувати якісну й комфортну країну. Або змінити країну проживання. Але це упущення величезного шансу, - сказав Глава Уряду. - Так, нам потрібні нові знання, нові технології. Ми поки що економіка і країна пострадянська. І лідерство молоді привносить щось нове, дає підсилення потенціалу, який має Україна», - сказав Прем’єр-міністр.

  При цьому він наголосив, що, попри необхідність змін у соціальній сфері – медицині, освіті, в побудові нової енергетичної політики, ми можемо пишатися тим, що є інноваційною країною. Україна може стати фабрикою винаходів і виробництва інноваційного продукту, впевнений Глава Уряду.

  Так само є можливості побудувати так званий соціальний ліфт, який дозволить молоді прийти у державні органи влади. «Ми на шляху цих змін, і молоді лідери мають бути дотичними до цих змін», - зазначив Володимир Гройсман. Звертаючись до молоді, він додав: «Сьогодні тут в перших рядах делегатів форуму сидять поважні люди, які відбулися завдяки своєму інтелекту і лідерству. Бажаю всім вам у свій час посісти місце в цьому першому ряду».