• In English
 • Українська методика оцінки впровадження ІПВГ може стати міжнародним стандартом, – Юлія Підкоморна
  Міністерство енергетики України, опубліковано 14 грудня 2021 року о 11:43

  Міжнародний секретаріат Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях (ІПВГ) високо оцінив розроблену Україною методику з оцінки впровадження ІПВГ і планує рекомендувати її використання іншим країнам, що імплементують ініціативу.

  Про це розповіла заступник Міністра енергетики Юлія Підкоморна в енергоблозі Міненерго.

  Вона нагадала, що Україна є членом міжнародної ініціативи ІПВГ з 2013 року.

  «Наші здобутки з імплементації ІПВГ були високо оцінені в Міжнародному секретаріаті ініціативи. А розроблена Україною методика з оцінки впровадження прозорості у видобувних галузях буде рекомендуватися іншим країнам, що імплементують ІПВГ», - сказала Юлія Підкоморна.

  Заступник Міністра наголосила, що в Україні вдалося налагодити діалог із зацікавленими сторонами у видобувних регіонах. Так, на Львівщині завершується робота зі створення обласної багатосторонньої групи зацікавлених осіб.

  «Також ми запланували декілька онлайн заходів в грудні цього року для того, щоб знайти збалансовану позицію між громадами, владою та представниками видобувних галузей у Харківській і Полтавській областях», - додала Юлія Підкоморна.

  Крім того, нагадала заступник Міністра, Україна запустила Електронну систему подання та аналізу звітності ІПВГ, через яку видобувні компанії вже подавали інформацію за підсумками діяльності в 2020 році.