• In English
 • Українська діаспора у Канаді створила Фонд захисників України, що допомагатиме реабілітації ветеранів та поранених бійців АТО
  Міністерство оборони України, опубліковано 12 січня 2018 року о 11:51

  Українська діаспора у Канаді створила Фонд захисників України, що допомагатиме реабілітації ветеранів та поранених бійців АТО.

  Основою Фонду стали гроші, які були зібрані під час благодійного вечора, організованого на честь учасників української команди «Ігор нескорених» за участі Прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо та Президента України Петра Порошенка.

  «Завдяки грошам, зібраним під час Благодійного вечора, організованого на честь учасників української команди «Ігор нескорених», Конгрес Українців Канади буде працювати з проектами щодо підтримки поранених бійців та ветеранів АТО, – зазначив президент Конгресу Українців Канади Павло Грод. – В умовах війни, яку веде Росія проти України, ми зобов’язані підтримувати захисників України. Конгрес Українців Канади має за честь допомагати цим хоробрим чоловікам та жінкам, які надихають нас усіх.»

  На думку президента Канадсько-української фундації, яка є партнером проекту, Віктора Гетманчука, Фонд захисників України надаватиме підтримку багатьом організаціям, які своїми проектами надають «дуже потрібну допомогу українськими пораненим бійцям».

  «Збройні Сили України захищають свою домівку від іноземного загарбника. Вони – прекрасні сини та дочки, вони заслуговують на наше захоплення, повагу та підтримку», – сказав Віктор Гетманчук.