• In English
  • Українська делегація на Berlinale разом з творчою групою фільму «Містер Джонс» провела акцію на підтримку Олега Сенцова
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 11 лютого 2019 року о 12:28

    Українська делегація на чолі з Віце-прем'єр-міністром України Павлом Розенком на 69 Берлінському міжнародному кінофестивалі перед прем'єрою фільму Агнешки Голланд «Mr.Jones» разом із творчою групою кінострічки провела акцію на підтримку українського політв'язня режисера Олега Сенцова.

    Як зазначив перед прем’єрним показом фільму Павло Розенко, після тривалої перерви в основній конкурсній програмі фестивалю був відібраний історичний фільм всесвітньо відомого режисера Агнешки Голланд «Mr. Jones». Стрічка створена за підтримки українського Уряду. «Фільм, який не лише знятий за підтримки української держави, а який і розповідає про найбільш трагічні сторінки української історії – Голодомор 1932-1933 років. Вже сам факт появи цього фільму в основній конкурсній програмі –однозначний маркер прориву, ренесансу українського кінематографа, який ми спостерігаємо протягом останніх чотирьох років», –сказав він.

    Українська делегація на Berlinale разом з творчою групою фільму «Містер Джонс» провела акцію на підтримку Олега Сенцова