• In English
 • Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 травня 2019 року о 12:50

  Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду про ситуацію в країні. На цьому під час Третього Всеукраїнського форуму фахівців у сфері урядових комунікацій #єдинийголос наголосив Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі.

  Він переконаний, що Україна заплатила високу ціну за свій європейський вибір і зараз потрібно показати, що в державі відбуваються реальні зміни. «Важливо запровадити комунікаційний інструмент, щоб пояснити процес реформ і донести, що Україна – велика країна в центрі континенту, яка розвивається в рамках відкритої демократії на засадах вільного ринку», – підкреслив Хюг Мінгареллі, зазначивши, що Україна у світі – одна з мішеней для дезінформаційних кампаній, і цьому потрібно протидіяти.

  Хюг Мінгареллі поділився досвідом ефективних європейських комунікацій та відзначив, що у ЄС розширюють механізми для протидії інформаційним загрозам. Зокрема, у Брюсселі була заснована робоча група зі стратегічних комунікацій, яка аналізує інформацію, розробляє план дій тощо.

  У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф розповіла про досвід комунікацій у своїй країні. 

  «Урядові комунікації – це набагато більше, ніж інформування громадян про стан і зміни у державній політиці чи законодавстві», - підкреслила Джудіт Гоф.  За її словами, у найкращому випадку урядові комунікації можуть сприяти залученню інвестицій, захисту незахищених верств суспільства чи єднанню людей.

  Вона наголосила, що Україні потрібно розповідати про свої успіхи, реформи, зміни. На її думку, саме тому урядова платформа #єдиний голос буде дуже важливою не лише в найближчі місяці, а й роки.

  Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду Україні потрібні нові комунікаційні інструменти, щоб донести світу правду