• In English
 • Україна змінює систему органів сектору безпеки, і результати змін відчутні, – Володимир Гройсман на зустрічі з представниками КМЄС
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 31 травня 2019 року о 12:08

  Україна змінює систему органів сектору безпеки громадян, і результати впроваджених змін відчутні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками Консультативної місії Європейського Союзу. 

  Місія працює в Україні з 2014 року, її мета – допомога у реформі сектору цивільної безпеки, зокрема Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції, Генеральної прокуратури, Служби безпеки України, антикорупційної вертикалі. За ці роки місія суттєво допомогла у становленні нових принципів роботи безпекового блоку, дотримання прав людини, верховенства права. З 2016 року місія відкрила три регіональні представництва – в Харкові, Львові та Одесі. А у травні поточного року Рада Європейського Союзу ухвалила рішення продовжити мандат місії до березня 2021 року. 

  Вітаючи представників місії, Глава Уряду зазначив, що робота місії є доволі плідною. «Важливо, що місія знайшла спосіб впровадження досвіду, який має ЄС (в сегменті безпеки), – сказав Володимир Гройсман. – Нам разом вдалося змінити систему. Зараз Нацполіція, ДСНС, інші підрозділи – це зовсім нова історія. Всі бачать результат впроваджених змін. Важливо, звісно, мати волю до змін, їх розуміння, але так само важливо і дослухатися до тих, хто має необхідний досвід».

  У свою чергу глава місії Кястутіс Ланчінкас підкреслив, що час з моменту старту роботи пролетів дуже швидко. «Ми побудували дуже довірливі відносини з нашими українськими партнерами. І тому змогли зробити багато. Попереду так само багато роботи. І ми можемо принести в Україну найкращі практики. Я особисто дуже радий, що став частиною процесу реформи сектору безпеки у вашій країні», – додав Кястутіс Ланчінкас. 

  Глава Уряду нагородив почесною грамотою Кястутіса Ланчінкаса за плідну співпрацю і ефективну допомогу у створенні нових сил захисту безпеки громадян.


  Україна змінює систему органів сектору безпеки, і результати змін відчутні, – Володимир Гройсман на зустрічі з представниками КМЄС Україна змінює систему органів сектору безпеки, і результати змін відчутні, – Володимир Гройсман на зустрічі з представниками КМЄС Україна змінює систему органів сектору безпеки, і результати змін відчутні, – Володимир Гройсман на зустрічі з представниками КМЄС Україна змінює систему органів сектору безпеки, і результати змін відчутні, – Володимир Гройсман на зустрічі з представниками КМЄС Україна змінює систему органів сектору безпеки, і результати змін відчутні, – Володимир Гройсман на зустрічі з представниками КМЄС